Fotografia biznesowa

Wizerunek to więcej niż rzeczywistość.

Możliwość zainwestowania w siebie, to ważny element budowy wizerunku każdego człowieka. Będziesz mięć pewność, że wyglądasz profesjonalnie, a Twoje zdjęcie będzie wysokiej jakości. Profesjonalne zdjęcia wpływają na postrzeganie osoby fotografowanej zarówno przez klientów, jak i konkurencje. Fotografia wspomaga i ułatwia budowanie relacji z ludźmi, oraz przynosi nam korzyści latami, możemy wielokrotnie ich używać w różnych środkach przekazu.

Profesjonalny retusz komputerowy zapewni  poprawa jasności, kontrastu, koloru, ostrości, usuwanie niedoskonałości, wygładzanie cieni oraz skóry. Retusz poprawia jakość oryginalnie wykonanego zdjęcia, tak aby zdjęcie mogło być od razu wykorzystane w dowolnych materiałach reklamowych (internet, foldery, katalogi, ulotki itp.)

Każde zlecenie jest inne i do każdego z nich podchodzimy indywidualnie.

Cena


Czas trwania standardowej sesji zdjęciowej 20-30 minut. Fotografujemy kilkukrotnie. Następnie Klient wraz z naszą pomocą dokonuje wyboru najlepszego ujęcia.

1 wybrane zdjęcie (100zł obróbka podstawowa, obróbka szczegółowa 150zł, obróbka zaawansowana 190zł)*

  • Obróbka podstawowa – wywołanie RAW-a z podstawową korektą ekspozycji, kolorów, kadrowania
  • Obróbka szczegółowa – jak wyżej, plus usunięcie niedoskonałości na skórze, kosmetyka całokształtu oraz dodanie korzystnych filtrów
  • Obróbka zaawansowana – jak wyżej, plus praca nad każdym szczegółem, wyszczuplanie, korekta pozy, szparowanie (wycinane postaci z tła) i inne zabiegi, by zdjęcie prezentowało się perfekcyjne
*cena uzależniona jest od wybranej obróbki
*każda dodatkowa osoba na zdjęciu podnosi cenę o 100%
*termin realizacji 2-3 dni robocze
*expres plus 50 zł do godz. 16:00 po 16:00 expres 100 zł. Termin realizacji zależy od wybranej obróbki.

 

 

* Zgodnie z przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych jakiekolwiek zdjęcie znajdujące się na stronie www.fotoszymborski.pl nie może być kopiowane i wykorzystywane do jakiejkolwiek publikacji, rozpowszechniane w internecie lub wykorzystane w celach komercyjnych bez zgody autora. Wszelkie kopiowanie, udostępnianie znajdujących się zdjęć. Zabrania się również robienia zrzutów ekranu czynności te podlegają karze grzywny lub karze pozbawienia wolności. W celu wykorzystania jakiegokolwiek zdjęcia proszę o zgłoszenie tego zamiaru pisząc na adres e-mail, który znajdziemy w zakładce kontakt, celem uzyskania zgody.