Fotografia dziecięca

Dzieci są naszą radością.

Fotografia dziecięca, noworodkowa może wnieść zapis fantastycznej i barwnej historii. Przede wszystkim celniej niż słowa może ukazać pewne fenomeny z życia maleństwa. Uchwycony w obiektywie uśmiech, maleńka rączka, spojrzenie. To piękna pamiątka z pierwszych miesięcy życia dziecka. Atrybuty dziecięcości zatrzymane na fotografii utrwalą wspomnienia i sprawią wiele radości. Zdjęcia dla każdego Klienta są jak część tradycji. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy pomysł na sesję, od sesji tradycyjnej po sesje odpowiadającą obecnym trendom.

Marzycie o rodzinnych zdjęciach w Waszym domu? Nie ma sprawy. Wtedy bohaterowie naszych zdjęć czują się swobodniej i łatwiej uchwycić ich w ulubionych pozach, czy w charakterystycznych minach.
Marzycie o cudownych zdjęciach dziecka? Postaramy, się aby ta sesja była wyjątkowa i stanowiła niepowtarzalną pamiątkę dla całej Waszej rodziny.

Jeśli brakuje Wam pomysłów, możecie na nas liczyć. Bądźcie pewni, że nasza sesja będzie wspaniała i zapisze na zdjęciach Waszą radość. Uwiecznimy wspólne chwile spacerując np. po parku. Przejdziemy się z Wami z przyjemnością.

Gwarantujemy dobry humor i przyjazną atmosferę, sesja staje się zabawą. Dzieci są rozluźnione i naturalne, zachowują się spontanicznie. To dlatego te fotografie są potem wyjątkowe, ponieważ pokazują dzieci takimi, jakie są naprawdę. Dokładamy do tego swój talent, umiejętności, wyczucie oraz w pełni profesjonalny sprzęt fotograficzny.

Warto mieć pamiątkę z najważniejszych momentów Waszego dziecka.

 Cena


Zdjęcia dziecięce w studio: 

 • od jednego ujęcia – obróbka podstawowa 50 zł
 • od jednego ujęcia – obróbka szczegółowa 70 zł
 • opcjonalnie zapis pliku (mała rozdzielczość 10 zł 1920x1280px), (duża rozdzielczość 30 zł około 3543x4724px)

Sesja dziecięca w studio:

 • sesja z obróbką podstawową 5 ujęć 250 zł
 • sesja z obróbką szczegółową 5 ujęć 350 zł
 • Wszystkie sesje wydawane są w eleganckim etui z plikami na płycie DVD. Zapis w raz z pen-drive 8GB plus 30 zł

Sesja dziecięce w plenerze:

 • sesja 10 ujęć obróbka podstawowa – 350 zł
 • sesja 10 ujęć obróbka szczegółowa – 450 zł
 • Wszystkie sesje wydawane są w eleganckim etui z plikami na płycie DVD. Zapis w raz z pen-drive 8GB plus 30 zł

 

 

 • Obróbka podstawowa – wywołanie RAW-a z podstawową korektą ekspozycji, kolorów, kadrowania.
 • Obróbka szczegółowa – jak wyżej, plus usunięcie niedoskonałości na skórze, kosmetyka całokształtu oraz dodanie korzystnych filtrów.

 

*1 ujęcie format 10x15cm lub 13x18cm, większe formaty plus koszt wydruku
*sesje format 15x21cm, większe formaty plus koszt wydruku

 


_P9A8095 (3)_FB_
1z

* Zgodnie z przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych jakiekolwiek zdjęcie znajdujące się na stronie www.fotoszymborski.pl nie może być kopiowane i wykorzystywane do jakiejkolwiek publikacji, rozpowszechniane w internecie lub wykorzystane w celach komercyjnych bez zgody autora. Wszelkie kopiowanie, udostępnianie znajdujących się zdjęć. Zabrania się również robienia zrzutów ekranu czynności te podlegają karze grzywny lub karze pozbawienia wolności. W celu wykorzystania jakiegokolwiek zdjęcia proszę o zgłoszenie tego zamiaru pisząc na adres e-mail, który znajdziemy w zakładce kontakt, celem uzyskania zgody.