Fotografia reklamowa / Packshot

Wzmocnij promocję swoich dóbr na rynku.

Fotografia reklamowa jest formą prezentacji produktów, usług czy idei nie tylko dla producentów i sprzedawców. Przekaz obrazu oddziałuje bezpośrednio na trendy, a zwłaszcza na postawy konsumentów podejmujących decyzje o zakupie konkretnych dóbr. Wkład w profesjonalne zdjęcie oddziałuje zarówno na opinię o produkcie u osób, które już nabyły towar czy skorzystały z usługi, jak i na wyobrażenia o produkcie Twoich potencjalnych klientów. Pozytywny odbiór utrzyma lub poprawi wizerunek wytwarzanych i sprzedawanych przez Ciebie produktów.

Na zmysł wzroku tak właśnie działa fotografia reklamowa. Jej ostatecznym celem jest zdopingować odbiorcę do zakupu. I czyni to szalenie skutecznie.

Szczegółowy retusz komputerowy tj. poprawa jasności, kontrastu, koloru, ostrości prowadzi do zamierzonych efektów. Poprawia jakość oryginalnie wykonanego zdjęcia, tak aby mogło być od razu wykorzystane w Twoim sklepie internetowym oraz w innych materiałach reklamowych (internet, foldery, katalogi, ulotki itp.)

Zdjęcia reklamowe oddajemy w dwóch formatach. Pierwsze w wysokiej rozdzielczości oraz drugie przygotowane do przeglądania w internecie.

Na życzenie Klienta po sesji zdjęciowej udostępniamy miniatury zdjęć jeszcze nieobrobionych (podglądowe)           z całej sesji aby Klient mógł sam wybrać interesujące go zdjęcia reklamowe. Wybrane numery zdjęć są poddawane profesjonalnej obróbce.

Wyróżnij swoje produkty w sieci.

Profesjonalny retusz komputerowy przedmiotu – poprawa jasności, kontrastu, koloru, ostrości, usuwanie drobinek kurzu, dodawanie cienia lub odbicia przedmiotu. Produkty są fotografowane na jednolitym tle, co daje nam przejrzysty obraz.

Retusz poprawia jakość oryginalnie wykonanego zdjęcia, tak aby zdjęcie mogło być od razu wykorzystane w Twoim sklepie internetowym oraz w innych materiałach reklamowych (internet, foldery, katalogi, ulotki itp.)

Zdjęcia packshot’owe oddajemy w dwóch formatach. Pierwsze w wysokiej rozdzielczości oraz drugie przygotowane do przeglądania w internecie.

Na życzenie Klienta po sesji zdjęciowej udostępniamy miniatury zdjęć jeszcze nieobrobionych (podglądowe) z całej sesji aby Klient mógł sam wybrać interesujące go packshot’y. Wybrane numery zdjęć są poddawane profesjonalnej obróbce.

Cena uzależniona jest od rodzaju produktu prostego lub złożonego 25-150zł

Produkty proste to produkty, które posiadają powierzchnię matową lub nie odbijającą światła. Produkt powinien być od razu gotowy do fotografowania nie wymaga dodatkowych czynności np. czyszczenia, rozpakowywania, składania, prasowania.

Produkty złożone to błyszczący plastik, połyskliwy metal, srebro, złoto, szkło, elektronika, biżuteria, odzież, obuwie, żywność, produkty o bardzo małych rozmiarach lub bardzo dużych.

Przy stałej współpracy i dużej ilości produktów przedstawiamy atrakcyjną ofertę na usługę.

Koszty dostawy i odbioru przedmiotów ponosi zleceniodawca.

Licencja standardowa, która umożliwia bezterminowe użytkowanie zdjęć w różnych własnych miejscach eksploatacji. Zabronione jest odsprzedawanie zdjęć innym osobom.

Cena


Zdjęcia typu packshot:

  • produkty proste od 25zł
  • produkt złożony 60-150zł 


Zdjęcia reklamowe 120-300zł

Przy stałej współpracy i dużej ilości zleceń przedstawiamy atrakcyjną ofertę na usługę.

Koszty dostawy i odbioru przedmiotów ponosi zleceniodawca.

Licencja standardowa, która umożliwia bezterminowe użytkowanie zdjęć w różnych własnych miejscach eksploatacji. Zabronione jest odsprzedawanie zdjęć innym osobom.

 

* Zgodnie z przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych jakiekolwiek zdjęcie znajdujące się na stronie www.fotoszymborski.pl nie może być kopiowane i wykorzystywane do jakiejkolwiek publikacji, rozpowszechniane w internecie lub wykorzystane w celach komercyjnych bez zgody autora. Wszelkie kopiowanie, udostępnianie znajdujących się zdjęć. Zabrania się również robienia zrzutów ekranu czynności te podlegają karze grzywny lub karze pozbawienia wolności. W celu wykorzystania jakiegokolwiek zdjęcia proszę o zgłoszenie tego zamiaru pisząc na adres e-mail, który znajdziemy w zakładce kontakt, celem uzyskania zgody.