Plener

 

Wyobraźmy sobie sytuację, w której ktoś fotografuje nas z boku. Chyba każdy czuje się wtedy trochę mało naturalnie. A przecież zdjęcia w plenerze nie mają nas ograniczać. Jesteśmy właśnie po to, by pokazać Wam, w jaki sposób najlepiej się prezentujecie. Podczas zdjęć plenerowych istotną rolę odgrywa nasza asystentka, która staje na głowie by dopilnować wszelkich szczegółów i ukierunkować Parę Młodą z jak najlepszego profilu. Wszakże sami się nie widzą. Nie chodzi też o sztywne ustawianie póz, czasami wystarczy subtelna podpowiedź, która może zdziałać wiele dobrego. Zdjęcia wyglądają swobodnie. Pomysłów jest wiele i ogranicza nas tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia. Sesja fotograficzna w plenerze, w ulubionym przez Parę Młodą miejscu, lub po prostu w urokliwym parku, nad rzeką, czy wśród klimatycznych kamienic. Wiele najpiękniejszych zdjęć ślubnych powstaje właśnie poza kościołem, czy salą weselną, przede wszystkim dlatego, że w plenerze Para Młoda jest naturalna, spontaniczna i może cieszyć się swoim szczęściem. Ten dzień zapowiada wiele spełniających się historii. To właśnie z myślą o prestiżowych rozwiązaniach plenerowych dla wymagających Klientów mamy zawsze przygotowane najciekawsze miejsca i wiele innych pomysłów.

 

W cenie:

  • pięć ton sympatii
  • super klimat pracy
  • pozytywnych fluidów moc

 

Jeśli szukacie fotografa ślubnego, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego – dzięki któremu wyślecie nam swoje zapytanie. Napiszcie do nas, uwielbiamy długie maile.

 

* Zgodnie z przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych jakiekolwiek zdjęcie znajdujące się na stronie www.fotoszymborski.pl nie może być kopiowane i wykorzystywane do jakiejkolwiek publikacji, rozpowszechniane w internecie lub wykorzystane w celach komercyjnych bez zgody autora. Wszelkie kopiowanie, udostępnianie znajdujących się zdjęć. Zabrania się również robienia zrzutów ekranu czynności te podlegają karze grzywny lub karze pozbawienia wolności. W celu wykorzystania jakiegokolwiek zdjęcia proszę o zgłoszenie tego zamiaru pisząc na adres e-mail, który znajdziemy w zakładce kontakt, celem uzyskania zgody.