Przygotowania

Według tradycji przygotowania to jedne z najpiękniejszych etapów. Jesteśmy wszyscy podekscytowani w oczekiwaniu na tą magiczną chwilę. Taki dzień jest niepowtarzalny. Każda Panna Młoda w dniu swojego ślubu chce być w centrum uwagi. Marzy o tym by olśniewać swym pięknem i zachwycać kobiecością. To chyba jedyny dzień w życiu gdy kobieta może sobie pozwolić na usprawiedliwiony egoizm. Idąc do ołtarza powinna się czuć jak królowa. Do tego potrzebne jest jednak odpowiednie przygotowanie naszych profesjonalistów by uwiecznić te wyjątkowe chwile. Ślub to najważniejsza podróż życia. Panna Młoda wita narzeczonego w domu rodzinnym przed ceremonią zaślubin. Pan Młody nienasycony widokiem swojej jedynej wybranki, jeszcze przez chwilę nie dowierza w piękno które ujrzał. Zakochują się w sobie na nowo, nie kryjąc przy tym zaskoczenia na twarzy. Jest to chyba najbardziej symboliczne wydarzenie w dniu ślubu. Otrzymane błogosławieństwo rodziców przyprawiające o ciarki i łzy wzruszenia. Narzeczeni rozpoczynają swoją wspólną nową drogę. Błogosławieństwo to najczęściej ogromne przeżycie przede wszystkim dla rodziców. A słowa wypowiadane przez rodziców wpływają na całe ich życie. Dlatego tak ważne jest by uchwycić te niepowtarzalne, wspólne chwile i znaczące gesty.

 

W cenie:

  • pięć ton sympatii
  • super klimat pracy
  • pozytywnych fluidów moc

 

Jeśli szukacie fotografa ślubnego, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego – dzięki któremu wyślecie nam swoje zapytanie. Napiszcie do nas, uwielbiamy długie maile.

 

* Zgodnie z przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych jakiekolwiek zdjęcie znajdujące się na stronie www.fotoszymborski.pl nie może być kopiowane i wykorzystywane do jakiejkolwiek publikacji, rozpowszechniane w internecie lub wykorzystane w celach komercyjnych bez zgody autora. Wszelkie kopiowanie, udostępnianie znajdujących się zdjęć. Zabrania się również robienia zrzutów ekranu czynności te podlegają karze grzywny lub karze pozbawienia wolności. W celu wykorzystania jakiegokolwiek zdjęcia proszę o zgłoszenie tego zamiaru pisząc na adres e-mail, który znajdziemy w zakładce kontakt, celem uzyskania zgody.