Wesele

_MG_8806

 

Uchwycenie pierwszego tańca przy muzyce bliskiej sercu Pary Nowożeńców. Ten moment wzbudza już na początku podziw wszystkich gości. Jednym z kluczowych elementów podczas Wesela jest integracja. Zabawy weselne przybierają coraz ciekawsze formy. Faktem jest, że nie może się bez nich odbyć niemal żadne Wesele. Oczepiny w każdym regionie są organizowane w nieco inny sposób. Dlatego tak fantastycznie wspomina się zdjęcia z zabawy, która oddaje jej radość. Wesele organizuje się dla gości i to oni mają się podczas jego trwania dobrze bawić. Umilanie im tego czasu jest jak najbardziej wskazane, a wtedy wszyscy chętniej się udzielają. Fotograf ma niebywałą okazję by niezauważony uchwycić ciocię, wujka czy babcię. Zdjęcia stają się wtedy nieocenioną pamiątką. Rodzina i najbliżsi nie oszczędzają swoich sił i emocji, angażując się bez reszty w dobrą zabawę. Państwo Młodzi muszą liczyć się z tym, że dla nich ta zabawa skończy się „gorzką wódką” czyli długimi pocałunkami. Nieodłącznym elementem każdego wesela jest rzut wiankiem w celu wyłonienia przyszłej niewiasty, która wyjdzie za mąż. Te wszystkie momenty stają się wspaniałą nagrodą dla Pary Młodej.

 

W cenie:

  • pięć ton sympatii
  • super klimat pracy
  • pozytywnych fluidów moc

 

Jeśli szukacie fotografa ślubnego, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego – dzięki któremu wyślecie nam swoje zapytanie. Napiszcie do nas, uwielbiamy długie maile.

 

* Zgodnie z przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych jakiekolwiek zdjęcie znajdujące się na stronie www.fotoszymborski.pl nie może być kopiowane i wykorzystywane do jakiejkolwiek publikacji, rozpowszechniane w internecie lub wykorzystane w celach komercyjnych bez zgody autora. Wszelkie kopiowanie, udostępnianie znajdujących się zdjęć. Zabrania się również robienia zrzutów ekranu czynności te podlegają karze grzywny lub karze pozbawienia wolności. W celu wykorzystania jakiegokolwiek zdjęcia proszę o zgłoszenie tego zamiaru pisząc na adres e-mail, który znajdziemy w zakładce kontakt, celem uzyskania zgody.