Zdjęcia do dokumentów, CV

Te zdjęcia są naszą specjalnością.

Zdjęcia kolorowe lub czarno-białe, wykonujemy wg aktualnych wymagań urzędów lub Klienta. Stosujemy oświetlenie studyjne i wysokiej jakości światłoczuły papier firmy Fujifilm. Fotografując kilkukrotnie Klient odczuwa już przy wykonaniu zwykłego nawet zdjęcia legitymacyjnego charakter mini sesji. Ma możliwość wyboru ujęcia wedle własnego uznania, decydując na którym wyszedł najlepiej. Następnym krokiem będzie poddanie pliku obróbce graficznej gdzie widzimy efekty postępu pracy. Na koniec akceptujemy swój wizerunek     i ostateczną wersję. Klient otrzymuje swój indywidualny nr katalogowy z możliwością powtórzenia odbitek. Na życzenie Klienta zapisujemy wersję elektroniczną na płytę CD/PenDrive/e-mail.

Zdjęcia są gotowe w ciągu 10 minut od sfotografowania w trybie ekspresowym. W trybie normalnym odbiór jest możliwy po południu tego samego dnia lub następnego dnia rano. Każde zdjęcie wykonane w naszym salon jest poddane profesjonalnej obróbce komputerowej.

 

Aktualne wymogi zdjęć paszportowych oraz zdjęć do dowodu znajdziesz w linku poniżej:

Paszport –  http://paszporty.mswia.gov.pl/portal/content/p2i/30_techniczne/20_foto.html?portalLang=pl

Dowód osobisty –  https://mswia.gov.pl/pl/sprawy-obywatelskie/dowody-osobiste

 

Cena


Zdjęcia do dowodu, prawo jazdy, paszportu, legitymacji rozmiar (3,5×4,5 cm), matura (3,7×5,2 cm), wiza USA rozmiar (5×5 cm) 4 sztuki – 40zł

  • kolejne 2 sztuki plus 5zł (np. 6 sztuk 45zł)
  • expres plus 10zł
  • zapis pliku (mała rozdzielczość 10zł CV/wiza USA), (duża rozdzielczość 30zł około 3543x4724px)

Wykonujemy każdy rozmiar legitymacji służbowej np. (2,5×3,5 cm) 

Zdjęcia do dyplomu, rozmiar (4,5×6,5 cm), 4 sztuki – 50zł

  • kolejne 2 sztuki plus 5zł (np. 6 sztuk 55zł)
  • expres plus 10zł
  • zapis pliku (mała rozdzielczość 10zł CV), (duża rozdzielczość 30zł około 3543x4724px)

Pewność że zdjęcie do CV jest wysokiej jakości.

Każdy z nas sugeruje się pierwszym wrażeniem bądź osobistymi preferencjami. Warto więc, jeśli już dołączamy zdjęcie, aby było ono profesjonalnie wykonane. Zaufaj nam a my zadbamy o wszystkie detale. Taka inwestycja na pewno się opłaci. Istotne także są kolory tła, bądź naszego ubrania na zdjęciach. Warto wiedzieć, przykładowo, że kolor niebieski komunikuje rozsądek i dobrą organizację. Pomarańczowy symbolizuje wiedzę, a zielony – to, że można nam śmiało zaufać w kwestiach zarówno osobistych, jak i zawodowych. Strój powinien mieć charakter biznesowy, ale podkreślający naszą osobowość.

Najważniejszą zasadą jeśli chodzi o fotografie do CV jest jednak uśmiech, nawet ten subtelny i skromny. Bez niego możemy przestać łudzić się, że ktoś uśmiechnie się do nas i zaprosi nas na rozmowę kwalifikacyjną.

Cena


Zdjęcia tylko w wersji elektronicznej:

  •  zdjęcie formatu CV/wiza USA – 35zł
  •  zdjęcie formatu około 3543x4724px – 45zł
 
* Zgodnie z przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych jakiekolwiek zdjęcie znajdujące się na stronie www.fotoszymborski.pl nie może być kopiowane i wykorzystywane do jakiejkolwiek publikacji, rozpowszechniane w internecie lub wykorzystane w celach komercyjnych bez zgody autora. Wszelkie kopiowanie, udostępnianie znajdujących się zdjęć. Zabrania się również robienia zrzutów ekranu czynności te podlegają karze grzywny lub karze pozbawienia wolności. W celu wykorzystania jakiegokolwiek zdjęcia proszę o zgłoszenie tego zamiaru pisząc na adres e-mail, który znajdziemy w zakładce kontakt, celem uzyskania zgody.